31. godina Hrvatskog strukovnog sindikata medicinskih sestara i medicinskih tehničara

Hrvatski strukovni sindikat medicinskih sestara i medicinskih tehničara 11. svibanja 2022. godine obilježava 31. godinu od svojeg osnutka. Dan uoči proslave obljetnice članovi podružnice Kliničkog bolničkog centra Zagreb iskoristili su prekrasan proljetni dan te posadili nekoliko stabala kako bi svojim skromnim doprinosom okruženje naše najveće bolnice učinili zelenijim i ljepšim. Stabla će ujedno biti i podsjetnik na radnička prava i 30. godišnjicu djelovanja sindikata koja se protekle pandemijske 2021. godine nije mogla obilježiti na prikladan način. Bila su to iznimno izazovna vremena ne samo za medicinske sestre i tehničare nego i za ostale zdravstvene radnike te posebno bolesnike koji su trebali medicinsku skrb.

Gordana Miškulin, predsjednica Podružnice KBC Zagreb